Volejte kdykoliv

731 404 683

Služby

Chcete prodat, KOUPIT, pronájmout či zajistit správu své nemovitosti?

Je to naprosto snadné! Uchopte svůj mobilní telefon, zavolejte číslo 731404683 a náš realitní expert s Vámi veškeré požadavky detailně probere, sdělí následný postup a cenu za realitní službu, která je vždy fixní. Okamžitě tedy budete znát dobu trvání prodeje s ohledem na charakter a specifika Vaší nemovitosti a rovněž přesnou cenu za realitní službu, včetně právního servisu. Jestliže nemáte zrovna náladu s někým hovořit, vložte svůj požadavek do kontaktního formuláře umístěného v "Kontakty" a neprodleně obdržíte odpověď na veškeré dotazy.
viz. CENÍK (najeďte kurzorem na ikonu SLUŽBY)       

Chcete pouze zjistit reálnou cenu vaší nemovitosti?

Nemáte-li potřebu prodávat svou nemovitost, ale je pro Vás nutností znát přesnou cenu (velice často využívají klienti z důvodu probíhajícího či hrozícího rozvodu či úmrtí v rodině), napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře (najeďte kurzorem na ikonu SLUŽBY). Realitní expert a odhadce učiní analýzu aktuálního vývoje tržní ceny nemovitosti, a to s ohledem na její stav, specifika, umístění a další kritéria ovlivňujících hodnotu nemovitosti.
ZDARMA

Chcete odborný znalecký posudek či odhad ceny Vaší nemovitosti?

Potřebujete na jakýkoliv účel znalecký posudek či odborné vyjádření? ALDATONI zhotovuje znalecké posudky a odborná vyjádření renomovaný soudní znalec, jež znaleckou činnost vykonává ve smyslu zákona č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících, ve znění pozdějších předpisů. Znalce do této funkce jmenoval pro konkrétní obor, odvětví a specializaci ministr spravedlnosti nebo předseda krajského soudu v rozsahu, v němž k tomu byl ministrem spravedlnosti pověřen.
Využijte kontaktní formulář (najeďte kurzorem na ikonu SLUŽBY) a písemně sdělte svůj požadavek.
DOHODOU

Chcete ať pro vás peníze vydělává váš plot?

ALDATONI Vám nabízí možnost vydělávání finančních prostředů, aniž byste byli nuceni vyvíjet jakékoliv úsilí či provádět byť sebemenší činnost. Vybraným zájemcům umožníme získat podíl na provizích za námi realizovanou realitní službu. Jestliže bydlíte v místě, kde dochází k pohybu osob (což je v Česku prakticky všude krom osamocených horských usedlostí), umístíme na Váš plot či balkón outdorový banner. Finanční prostředky uhrazené za realitní službu každým zrealizovaným klientem, jenž kontaktoval ALDATONI po zhlédnutí outdorového banneru na Vašem plotě, budou z 20% odevzdány  právě Vám. Konkrétní dotazy k práci Vašeho plotu uveďte v kontaktním formuláři (najeďte kurzorem na ikonu SLUŽBY).

                                                                        

Sídlo firmy

Studentská 2360/18                                     
73401 Karviná
IČ: 04246497

Provozní doba:
Po-St: 7:00-19:00
Út-Čt: 8:00-19:00
Pá: 7:00-19:00
So-Ne: dle dohody

Kontaktujte nás!

Mobil:                                                                                     
(+420) 731 404 683

E-Mail:
info@aldatonireality.cz

napsali o nás

Děkuji panu Volnému za perfektní pomoc při prodeji našeho bytu. Bylo to fajn, překvapila mě neustála ochota poslouchat moje přání. Peníze jsem měla strašně rychle, dokonce jsme se při prodávání bytu i několikrát zasmáli. Petra Němečková 

Nechtěla jsem realitku, ale díky panu Volnému jsem ten můj prodej dělala s realitkou a jsem ráda. Dneska je hodně divných lidí a vaše realitka mě naučila, že né každý říká pravdu.

Opravdu mooc děkuju a přeju štěstí a normální zákazníky.

Paní Vladimíra z Opavy

Chtěla bych poděkovat zaměstnancům Aldatoni za rodinný přístup při prodeji bytu. Jde vidět, že máte zkušenosti, překvapila mě složitost se zrušením zástavy kvůli hypotéce. Ráda jsem s vámi byla. Jana Novotná :)

CHTĚL BYCH VÁM PODĚKOVAT ZA SPOLUPRÁCI PŘI PRODEJI MÉHO BYTU. VŠE BYLO PERFEKTNĚ ZVLÁDNUTO A ZKOORDINOVÁNO. MONOHOKRÁT DĚKUJI ZA VAŠE SLUŽBY, KTERÉ RÁD DOPORUČÍM ZNÁMÝM.

MGR. JAN SVOBODA

Vážený pane Volný. Vážím si, že jste mi pomohl najit byt mých snů. Tímto jste mi pomohl zrealizovat celou moji dokonalou budoucnost.

Šárka Žídková LHOTA

Dobrý den, dnes jsme s manželkou koupili moc krásný byt, kterým nás provedl pan Volný. Tímto bychom mu chtěli poděkovat za profesionální přístup s velkou znalosti a lidskosti v oboru realit

Bez něj bychom si takto krásný být nikdy nepořídili :) Děkujeme, manželé Strakovi