Volejte kdykoliv

731 404 683

REZERVOVANO! Exkluzivní prodej RD Karviná

Zpět na výpis
ID 1008
CELKOVÁ PLOCHA 200 m2
POZNÁMKA K CENĚ kompletní včetně právního servisu a komplexní realitní službykompletní včetně právního servisu a komplexní realitní službykompletní včetně právního servisu a komplexní realitní službykompletní včetně právního servisu a komplexní realitní služby
TYP NABÍDKY prodej - aktivní nabídka
TYP NEMOVITOSTI domy a vily
OKRES Karviná
LOKALITA Staré Město
POČET PODLAŽÍ 1
PLOCHA PARCELY 1105
POLOHA OBJEKTU samostatný
STAV OBJEKTU velmi dobrý, zateplený
DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ jednogenerační
UMÍSTĚNÍ OBJEKTU klidná část obce
TOPENÍ ústřední - pelety, dřevo, uhlí
KRB ANO - obložený kamenem
ELEKTRO měď, elektřina 220V, 380V, zaveden noční proud
VODA dálkový vodovod, nový rozvod v plastu
ODPAD septik

 

Popis nemovitosti

Výjimečná možnost získání rodinného domu!

Hledáte klid a bydlení v přírodě a přitom chcete žít ve městě Karviná? Ve výhradním zastoupení klienta Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům, který dokázal  skloubit ducha domu s historií a luxusního moderního interiéru, architektonicky velmi zdařilého, jenž splňuje veškeré požadavky náročného klienta. Dům je po špičkové rekonstrukci interiéru, vnější část domu nabízí možnost nenákladného  individuálního dokončení dle vlastních představ - např. zbarvení fasády a soklu. Dům je umístěn v prostorném dvoře se zahradou, která je přímo s výhledem na les. Jedná se o přízemní dům s půdou, podsklepený, s plastovými okny a zateplenou fasádou. Nemovitost má prostornou vstupní halu, ze které se vchází do levé i pravé části domu. Prává část domu je tvořena velkou jídelnou a kuchyní, jež je elegantně plynule spojená s obývacím prostorem, což vytváří nádherný otevřený prostor, velice příjemný pro trávení času celé rodiny. Levá část domu nabízí možnost relaxace a odpočinku, je tvořena pokoji pro děti, krásnou ložnicí a moderní koupelnou italského designu. Dům nabízí velké množství úložných a skladovacích prostorů, je zde půda, podsklepení a množství menších místností k různému využití.

Průkaz energetické náročnosti je ve stavu zpracování, proto uvádíme třídu G.

Máte zájem? Kontaktujte ALDATONI!

Všechny údaje ve formuláři prosím vyplňte. Telefon a email nám slouží pouze k tomu, abychom Vás mohli zpětně kontaktovat. Údaje rovněž nejsou poskytovány třetím stranám.

Sídlo firmy

Studentská 2360/18                                     
73401 Karviná
IČ: 04246497

Provozní doba:
Po-St: 7:00-19:00
Út-Čt: 8:00-19:00
Pá: 7:00-19:00
So-Ne: dle dohody

Kontaktujte nás!

Mobil:                                                                                     
(+420) 731 404 683

E-Mail:
info@aldatonireality.cz

napsali o nás

Děkuji panu Volnému za perfektní pomoc při prodeji našeho bytu. Bylo to fajn, překvapila mě neustála ochota poslouchat moje přání. Peníze jsem měla strašně rychle, dokonce jsme se při prodávání bytu i několikrát zasmáli. Petra Němečková 

Nechtěla jsem realitku, ale díky panu Volnému jsem ten můj prodej dělala s realitkou a jsem ráda. Dneska je hodně divných lidí a vaše realitka mě naučila, že né každý říká pravdu.

Opravdu mooc děkuju a přeju štěstí a normální zákazníky.

Paní Vladimíra z Opavy

Chtěla bych poděkovat zaměstnancům Aldatoni za rodinný přístup při prodeji bytu. Jde vidět, že máte zkušenosti, překvapila mě složitost se zrušením zástavy kvůli hypotéce. Ráda jsem s vámi byla. Jana Novotná :)

CHTĚL BYCH VÁM PODĚKOVAT ZA SPOLUPRÁCI PŘI PRODEJI MÉHO BYTU. VŠE BYLO PERFEKTNĚ ZVLÁDNUTO A ZKOORDINOVÁNO. MONOHOKRÁT DĚKUJI ZA VAŠE SLUŽBY, KTERÉ RÁD DOPORUČÍM ZNÁMÝM.

MGR. JAN SVOBODA

Vážený pane Volný. Vážím si, že jste mi pomohl najit byt mých snů. Tímto jste mi pomohl zrealizovat celou moji dokonalou budoucnost.

Šárka Žídková LHOTA

Dobrý den, dnes jsme s manželkou koupili moc krásný byt, kterým nás provedl pan Volný. Tímto bychom mu chtěli poděkovat za profesionální přístup s velkou znalosti a lidskosti v oboru realit

Bez něj bychom si takto krásný být nikdy nepořídili :) Děkujeme, manželé Strakovi