Volejte kdykoliv

731 404 683

REZERVOVÁNO BYT OSTRAVA-PORUBA

Zpět na výpis
ID nemovitosti 1019
Celková plocha 76 m2
poznámka k ceně kompletní včetně právního servisu
TYP NABÍDKY prodej
podlaží 1
VLASTNICTVÍ osobní
Okres Ostrava-město
Lokalita Ostrava-Poruba
Ulice Marty Krásové
počet podlaží 10
balkon Ano
sklep Ano
měsíční náklad 2658
Stav velmi dobrý
výtah Ano

 

2 200 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 3+1, 82 m2,  osobní vlastnictví, částečná rekonstrukce, umístěný v 1. podlaží kompletně revitalizovaného domu v krásné lokalitě. Jedná se o velice žádanou adresu v Ostravě - Porubě, ul. Marty Krásové. Plastová okna, zděné jádro, zvětšená koupelna, rohová vana, toaleta zvlášť, nová kuchyňská linka, nízké měsíční níklady. Doporučujeme prohlídku. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost. K dispozici od července.

Máte zájem? Kontaktujte ALDATONI!

Všechny údaje ve formuláři prosím vyplňte. Telefon a email nám slouží pouze k tomu, abychom Vás mohli zpětně kontaktovat. Údaje rovněž nejsou poskytovány třetím stranám.

Sídlo firmy

Studentská 2360/18                                     
73401 Karviná
IČ: 04246497

Provozní doba:
Po-St: 7:00-19:00
Út-Čt: 8:00-19:00
Pá: 7:00-19:00
So-Ne: dle dohody

Kontaktujte nás!

Mobil:                                                                                     
(+420) 731 404 683

E-Mail:
info@aldatonireality.cz

napsali o nás

Děkuji panu Volnému za perfektní pomoc při prodeji našeho bytu. Bylo to fajn, překvapila mě neustála ochota poslouchat moje přání. Peníze jsem měla strašně rychle, dokonce jsme se při prodávání bytu i několikrát zasmáli. Petra Němečková 

Nechtěla jsem realitku, ale díky panu Volnému jsem ten můj prodej dělala s realitkou a jsem ráda. Dneska je hodně divných lidí a vaše realitka mě naučila, že né každý říká pravdu.

Opravdu mooc děkuju a přeju štěstí a normální zákazníky.

Paní Vladimíra z Opavy

Chtěla bych poděkovat zaměstnancům Aldatoni za rodinný přístup při prodeji bytu. Jde vidět, že máte zkušenosti, překvapila mě složitost se zrušením zástavy kvůli hypotéce. Ráda jsem s vámi byla. Jana Novotná :)

CHTĚL BYCH VÁM PODĚKOVAT ZA SPOLUPRÁCI PŘI PRODEJI MÉHO BYTU. VŠE BYLO PERFEKTNĚ ZVLÁDNUTO A ZKOORDINOVÁNO. MONOHOKRÁT DĚKUJI ZA VAŠE SLUŽBY, KTERÉ RÁD DOPORUČÍM ZNÁMÝM.

MGR. JAN SVOBODA

Vážený pane Volný. Vážím si, že jste mi pomohl najit byt mých snů. Tímto jste mi pomohl zrealizovat celou moji dokonalou budoucnost.

Šárka Žídková LHOTA

Dobrý den, dnes jsme s manželkou koupili moc krásný byt, kterým nás provedl pan Volný. Tímto bychom mu chtěli poděkovat za profesionální přístup s velkou znalosti a lidskosti v oboru realit

Bez něj bychom si takto krásný být nikdy nepořídili :) Děkujeme, manželé Strakovi