Volejte kdykoliv

731 404 683

REALITNÍ OBCHODOVÁNÍ V ALDATONI

Přidejte se k týmu pohodových lidí a pracujte v rodinném prostředí moderní realitní kanceláře v nestresovém stylu... UMOŽNÍME Vám nastavit si režim dne dle Vašich představ a osobních možností, zohledňující potřeby Vašeho rodinného života. Home office samozřejmostí!

REALITNÍ SPECIALISTA (doc ke stažení) KORESPONDENT (doc ke stažení)

Ať jste na úplném začátku Vaší kariéry nebo jste zkušený profesionál, rádi Vám ukážeme, že realitní byznys má větší smysl, než jste si doteď mysleli. Na základě našich zkušeností víme, že pro spokojenost se zaměstnáním by měla být  rozhodujícím faktorem v první řadě náplň práce, vynikající platové podmínky a možnost trávit čas se svou rodinou, až poté vzdálenost od bydliště, různorodé složitosti cestování do zaměstnání a obava z celodenní pracovní doby. Právě proto při výběru pracovních pozic pro Vás přihlížíme nejprve na toto kritérium. Nastavujeme naše požadavky na zaměstnance tak, aby sami rozhodovali, jakým způsobem a jako dlouho v práci stráví svůj čas, což je zásadním důvodem, proč spoluprací s námi tak zvýšíte pravděpodobnost, že pracovní pozice v ALDATONI vyhoví právě Vám.

Máte zájem? Kontaktujte ALDATONI!

Všechny údaje ve formuláři prosím vyplňte. Telefon a email nám slouží pouze k tomu, abychom Vás mohli zpětně kontaktovat. Údaje rovněž nejsou poskytovány třetím stranám.

Sídlo firmy

Studentská 2360/18                                     
73401 Karviná
IČ: 04246497

Provozní doba:
Po-St: 7:00-19:00
Út-Čt: 8:00-19:00
Pá: 7:00-19:00
So-Ne: dle dohody

Kontaktujte nás!

Mobil:                                                                                     
(+420) 731 404 683

E-Mail:
info@aldatonireality.cz

napsali o nás

Děkuji panu Volnému za perfektní pomoc při prodeji našeho bytu. Bylo to fajn, překvapila mě neustála ochota poslouchat moje přání. Peníze jsem měla strašně rychle, dokonce jsme se při prodávání bytu i několikrát zasmáli. Petra Němečková 

Nechtěla jsem realitku, ale díky panu Volnému jsem ten můj prodej dělala s realitkou a jsem ráda. Dneska je hodně divných lidí a vaše realitka mě naučila, že né každý říká pravdu.

Opravdu mooc děkuju a přeju štěstí a normální zákazníky.

Paní Vladimíra z Opavy

Chtěla bych poděkovat zaměstnancům Aldatoni za rodinný přístup při prodeji bytu. Jde vidět, že máte zkušenosti, překvapila mě složitost se zrušením zástavy kvůli hypotéce. Ráda jsem s vámi byla. Jana Novotná :)

CHTĚL BYCH VÁM PODĚKOVAT ZA SPOLUPRÁCI PŘI PRODEJI MÉHO BYTU. VŠE BYLO PERFEKTNĚ ZVLÁDNUTO A ZKOORDINOVÁNO. MONOHOKRÁT DĚKUJI ZA VAŠE SLUŽBY, KTERÉ RÁD DOPORUČÍM ZNÁMÝM.

MGR. JAN SVOBODA

Vážený pane Volný. Vážím si, že jste mi pomohl najit byt mých snů. Tímto jste mi pomohl zrealizovat celou moji dokonalou budoucnost.

Šárka Žídková LHOTA

Dobrý den, dnes jsme s manželkou koupili moc krásný byt, kterým nás provedl pan Volný. Tímto bychom mu chtěli poděkovat za profesionální přístup s velkou znalosti a lidskosti v oboru realit

Bez něj bychom si takto krásný být nikdy nepořídili :) Děkujeme, manželé Strakovi