Volejte kdykoliv

731 404 683

TOP!!! Byt 2+1 Hranice, Olomoucký kraj

Zpět na výpis

REZERVOVÁNO!!! Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+1, 56 m2,  osobní vlastnictví, nádherně rekonstruovaný dle nejnovějšího trendu moderní bytové architektury, umístěný v 2. podlaží (ze čtyř) kompletně revitalizovaného domu v krásné lokalitě. Jedná se o velice žádanou adresu v Hranicích. Z domu je výhled na zeleň, před domem hezká možnost vyžití pro děti. Doporučujeme prohlídku. V bytě všechna okna plastová, krásná nová kuchyňská linka, vyrobena na míru dle představ majitelky bytu, moderní úžasná koupelna s vanou WC zvlášť. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost. K dispozici ihned.

1 575 000 Kč

Popis nemovitosti

REZERVOVÁNO!!! exkluzivně k prodeji byt 2+1, 56 m2,  osobní vlastnictví, nádherně rekonstruovaný dle nejnovějšího trendu moderní bytové architektury, umístěný v 2. podlaží (ze čtyř) kompletně revitalizovaného domu v krásné lokalitě. Jedná se o velice žádanou adresu v Hranicích. Z domu je výhled na zeleň, před domem hezká možnost vyžití pro děti. Doporučujeme prohlídku. V bytě všechna okna plastová, krásná nová kuchyňská linka, vyrobena na míru dle představ majitelky bytu, moderní úžasná koupelna s vanou, WC zvlášť. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost. 

​​​​​​K dispozici ihned.

Máte zájem? Kontaktujte ALDATONI!

Všechny údaje ve formuláři prosím vyplňte. Telefon a email nám slouží pouze k tomu, abychom Vás mohli zpětně kontaktovat. Údaje rovněž nejsou poskytovány třetím stranám.

Sídlo firmy

Studentská 2360/18                                     
73401 Karviná
IČ: 04246497

Provozní doba:
Po-St: 7:00-19:00
Út-Čt: 8:00-19:00
Pá: 7:00-19:00
So-Ne: dle dohody

Kontaktujte nás!

Mobil:                                                                                     
(+420) 731 404 683

E-Mail:
info@aldatonireality.cz

napsali o nás

Děkuji panu Volnému za perfektní pomoc při prodeji našeho bytu. Bylo to fajn, překvapila mě neustála ochota poslouchat moje přání. Peníze jsem měla strašně rychle, dokonce jsme se při prodávání bytu i několikrát zasmáli. Petra Němečková 

Nechtěla jsem realitku, ale díky panu Volnému jsem ten můj prodej dělala s realitkou a jsem ráda. Dneska je hodně divných lidí a vaše realitka mě naučila, že né každý říká pravdu.

Opravdu mooc děkuju a přeju štěstí a normální zákazníky.

Paní Vladimíra z Opavy

Chtěla bych poděkovat zaměstnancům Aldatoni za rodinný přístup při prodeji bytu. Jde vidět, že máte zkušenosti, překvapila mě složitost se zrušením zástavy kvůli hypotéce. Ráda jsem s vámi byla. Jana Novotná :)

CHTĚL BYCH VÁM PODĚKOVAT ZA SPOLUPRÁCI PŘI PRODEJI MÉHO BYTU. VŠE BYLO PERFEKTNĚ ZVLÁDNUTO A ZKOORDINOVÁNO. MONOHOKRÁT DĚKUJI ZA VAŠE SLUŽBY, KTERÉ RÁD DOPORUČÍM ZNÁMÝM.

MGR. JAN SVOBODA

Vážený pane Volný. Vážím si, že jste mi pomohl najit byt mých snů. Tímto jste mi pomohl zrealizovat celou moji dokonalou budoucnost.

Šárka Žídková LHOTA

Dobrý den, dnes jsme s manželkou koupili moc krásný byt, kterým nás provedl pan Volný. Tímto bychom mu chtěli poděkovat za profesionální přístup s velkou znalosti a lidskosti v oboru realit

Bez něj bychom si takto krásný být nikdy nepořídili :) Děkujeme, manželé Strakovi